Advocats Herències Barcelona
Benvingut a Advocats Herències Barcelona, la teva referència a l'àmbit de les herències a Barcelona. Entenem que enfrontar-se al complex món de les lleis de successions pot ser un desafiament, especialment en moments de conflicte o d'incertesa. Som aquí per oferir-te l'assessoria legal experta que necessites i mereixes.
¡Som els millors advocats d'herències de Barcelona!
La firma d'Advocats Herències Barcelona
Advocats Herències Barcelona és un despatx liderat per dues advocades expertes en herències.
Vanessa Iglesias Valiño, advocada especialitzada en Dret successori. Llicenciada en Dret per la Universitat Pompeu Fabra, té una àmplia experiència en la divisió de béns en processos de successió.
Clara Balius Pujalà, advocada especialitzada en herències i fiscalitat successòria. Llicenciada en Dret per la Universitat de Barcelona, té un Màster de Fiscalitat en Successions.
El nostre despatx es troba a Barcelona, però realitzem assessorament en herències a nivell nacional i internacional.
1. Contacta
Omple el nostre formulari de contacte, envia un missatge per Whatsapp o truca'ns directament. El nostre equip especialitzat en dret laboral a Barcelona es posarà en contacte amb tu en menys de 24 hores per entendre amb més detall les necessitats i la situació laboral.
2. Descobreix
Analitzant el teu cas i les necessitats específiques, seleccionarem l'advocat laboralista a Barcelona amb més experiència i que millor s'ajusti a la teva situació particular. T'oferirem una proposta personalitzada, dissenyada per complir les teves expectatives.
3. Comencem
Un cop escollit el teu advocat laboralista (i després d'una consulta inicial), ens ocuparem de recopilar i preparar tots els documents necessaris per procedir amb el teu cas el més aviat possible T'acompanyarem en cada etapa del procés, garantint una atenció personalitzada i de qualitat.
Advocats Herències Barcelona és un despatx liderat per dues advocades expertes en matèria successòria.
Vanessa Iglesias Valiño, advocada especialitzada en Dret successori. Llicenciada en Dret per la Universitat Pompeu Fabra, té una àmplia experiència en la divisió de béns en processos de successió.
Clara Balius Pujalà, advocada especialitzada en herències i fiscalitat successòria. Llicenciada en Dret per la Universitat de Barcelona, té un Màster de Fiscalitat en Successions.
El nostre despatx es troba a Barcelona, però realitzem assessorament en herències a nivell nacional i internacional.
On som
Adreça:
- Carrer de París, 160, 1r 2a, L'Eixample, Barcelona
Horari d'atenció:
- Dilluns a divendres: 9:00 – 20:00
- Dissabtes: 9:00 – 14:00
Pàrquing:
- Pàrquing SABA Bamsa Hospital Clínic: Ubicat a la plaça del Doctor Duran i Reynals, a 5 minuts a peu del despatx.
Metro:
- Hospital Clínic (L5): ubicat a 5 minuts a peu del despatx.
Serveis d'advocats herències a Barcelona
Acceptació de l'herència
A Advocats Herències Barcelona, ens especialitzem a oferir assessorament expert en el procés d'acceptació de l'herència, assegurant la correcta adjudicació dels béns heretats als beneficiaris. Mitjançant una avaluació detallada i una gestió eficient ens comprometem a facilitar tot el procés.
Obertura de testament amb Advocats Herències Barcelona
Si us trobeu davant del procés d'obertura de testament, a Advocats Herències Barcelona oferim assessorament legal especialitzat. Guiem els hereus a través del procés, defensant els seus drets i assegurant el respecte de les darreres voluntats del difunt.
Declaració d'hereus amb Advocats Herències Barcelona
Aconseguim que el millor advocat especialitzat en herències de Barcelona us assisteixi en el procés de declaració d'hereus, oferint solucions legals per assegurar el reconeixement dels vostres drets successoris.
Desheretament de la llegítima amb Advocats especialistes en herències Barcelona
Garantim un servei especialitzat de defensa i representació legal en processos de desheretament de la llegítima. El nostre equip, expert en dret successori a Barcelona, es compromet a guiar-te a cada pas del procés.
Impostos d'herències amb Advocat Herències Barcelona
Us assistim en la gestió d'impostos sobre herències, defensant els vostres drets i buscant estratègies per minimitzar la vostra càrrega fiscal. La nostra àmplia experiència assegura una assessoria efectiva per protegir el teu patrimoni heretat davant de les complexitats fiscals
Impugnació del testament amb el millor advocat herències Barcelona
Si necessites impugnar un testament a Barcelona, nosaltres et garantim el suport expert que requereixes per navegar aquest complex procés legal, assegurant que els teus drets com a hereu siguin protegits.
Lègitima amb Advocats Herències Barcelona
Si et trobes en disputa sobre la llegítima en una herència, estem preparats per assistir-t'hi. El nostre equip, distingit entre els millors advocats de successions de Barcelona, us oferirà una assessoria personalitzada per assegurar que es respectin els vostres drets hereditaris.
Pacte successori a Catalunya amb Advocats Barcelona
Especialitzats en pactes successoris a Catalunya, assessorem per transmetre patrimonis de manera anticipada, garantint la pau familiar i el compliment de la voluntat del causant, d'acord amb la normativa catalana.
Pagament de la llegítima amb Advocats Barcelona
Si teniu dificultats amb el pagament de la llegítima en una herència, estem a la vostra disposició per oferir-vos ajuda. El nostre equip, qualificat entre els advocats de successions de Barcelona més destacats, t'oferirà una assessoria successòria personalitzada per assegurar que rebis la porció de l'herència que et correspon per dret.
Planificació de testament amb Advocats Herències Barcelona
El nostre equip legal està especialitzat en planificar testaments que reflecteixen fidelment els teus desitjos, assegurant que el teu llegat es gestioni segons les especificacions. Oferim assessorament complet a cada pas del procés testamentari.
Poders notarials amb advocat herències Barcelona
En matèria d'herències, oferim gestió de poder general, preventiu i successori, assegurant representació legal eficient davant de qualsevol eventualitat i facilitant els processos successoris amb agilitat i precisió legal.
Processos judicials per herències amb advocat herències Barcelona
A Advocats Herències Barcelona, el nostre equip expert us assisteix en processos judicials d'herències, oferint solucions clares i defensant els vostres drets per aconseguir resultats justos. Amb nosaltres, el teu cas és a les mans dels millors en dret successori.
Per què confiar en Advocats Herències Barcelona?
A Advocats Herències Barcelona, comprenem que gestionar temes d'herències pot ser complex i, de vegades, aclaparador. El nostre objectiu és simplificar la teva experiència durant aquest moment difícil. Aquí us expliquem per què som la vostra millor alternativa en assessoria d'herències a Barcelona:
- Rapidesa: responem en menys de 24 hores perquè valorem el teu temps.
- Advocats experts: tenim un domini complet sobre tots els aspectes del dret de successions.
- Anys d'experiència: la nostra llarga experiència gestionant casos d'herències demostra la nostra eficàcia i professionalisme.
- Atenció personalitzada: entenem que cada situació d'herència és única i mereix un enfocament detallat.
- Sense complicacions: ens encarreguem de tot el procés successori perquè la teva experiència sigui el més fluida possible.
- Representació legal: et representem en qualsevol instància, assegurant la protecció dels teus drets successoris.
- Sempre al dia: ens mantenim actualitzats amb les darreres reformes i lleis de successions per brindar-te l'assessorament més encertat.
- Clars i directes: t'expliquem cada detall de manera senzilla, assegurant que comprenguis cada pas del procés.
- Lliure d'estrès: ens ocupem de tots els tràmits, perquè tu no et preocupis de res.
Molts ja han solucionat amb èxit els assumptes d'herències gràcies al nostre ajut. Si busques advocats d'herències a Barcelona que t'ofereixin claredat i efectivitat, Advocats Herències Barcelona és la teva elecció segura. Contacta'ns i comença a trobar solucions a les teves qüestions d'herències avui mateix!
Herències en tan sols 3 passos
1. Contacta
Omple el nostre formulari de contacte, envia un missatge per Whatsapp o truca'ns directament. El nostre equip especialitzat en dret de successions a Barcelona es posarà en contacte amb tu en menys de 24 hores per comprendre amb més detall les necessitats i la situació hereditària.
2. Descobreix
Després d'analitzar el vostre cas i necessitats específiques, seleccionarem l'advocat d'herències amb més experiència i que millor s'ajusti a la vostra situació particular. T'oferirem una proposta personalitzada, dissenyada per complir les teves expectatives en matèria d'herències.
3. Comencem
Un cop seleccionat l'advocat d'herències (i després d'una consulta inicial), ens encarreguem de recopilar i preparar tots els documents necessaris per avançar amb el vostre cas de la manera més eficient possible. T'acompanyarem a cada pas del procés, assegurant una atenció personalitzada i de qualitat en la gestió de la teva herència.
Contacta ara
Completa el formulari i et truquem en menys de 24h